„Straszna Noc w bibliotece”

„Straszna Noc w bibliotece”

Do biblioteki można przyjść nie tylko w dzień i po książki. To także miejsce, gdzie podróżuje się w wyobraźni. Przekonali się o tym uczestnicy Strasznej Nocy w bibliotece.

20170519_201815

Miłośnicy książek, pod opieką pani Sylwii Micorek i Katarzyny Jagosz, spędzili majową noc w szkolnej bibliotece. Nie była ona zwyczajna, ale stała się okazją do spotkania z duchami mieszkającymi pośród książek. Uczniowie poprzebierani za różne duchy spotkali się w strasznie przystrojonej bibliotece. Odbyły się różne ciekawe gry i zabawy, a także wspólne ogladanie filmów. Wszystkim bardzo smakowały samodzielnie przyrządzone kolorowe kanapki i sałatki.

20170519_234820 20170519_234157

Wniosek: kto czyta, zawsze ma niebanalne pomysły. Biblioteka czeka, a w niej książki zapraszają do odkrywania niezwykłych światów i rozwijania wyobraźni.