Mikołajki

Mikołajki

Dnia 6 grudnia z okazji św. Mikołaja wszystkie klasy otrzymały w prezencie wyjazd do kina. Klasy młodsze pojechały na film pt. „Pierwsza gwiazdka”, w którym historia narodzin Chrystusa została opowiedziana z perspektywy zwierząt.

Uczniowie gimnazjum i klasy 7 wybrali sie na polską komedię romantyczną w świątecznym klimacie, czyli „Listy do M 3”. Natomiast klasy 4-6 miały maraton filmowy. Najpierw film pt. „Coco”, o dwunastoletnim meksykańskim chłopcu imieniem Miguel, który pragnie zgłębić tajemnice rodzinnej legendy. Potem udały się na ucztę w McDonaldzie i na kolejny film pt. „Mikołaj jest w każdym z nas”. Wszyscy byli zadowoleni z tego wyjazdu. Niestety klasa trzecia tego dnia pisała egzamin próbny i do kina wybrała się dopiero w piątek. Bardzo dziękujemy św. Mikołajowi i rodzicom za taką wspaniałą niespodziankę.

IMG_0669b