Święta Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia

W związku z nadchodzącymi świętami na przewiązce pojawiła się choinka. Każda klasa została pięknie przystrojona bożonarodzeniowymi dekoracjami. Dnia 22 grudnia odbyły się wigilie klasowe. Uczniowie zasiedli do stołu wraz ze swoimi nauczycielami. Było dzielenie się opłatkiem, składanie życzeń i spożywanie smakołyków. Potem wszyscy udali się na świąteczną akademię.

święta6

Teatrzyk „Precedens” zaprezntował różne współczesne scenki, które miały pokazać istotę świąt. Tkwi ona nie w przygotowaniach, zakupach i prezentach, ale w tym, by być razem z bliskimi i stawać się dobrym dla wszystkich. Chór pięknie zaśpiewał tradycyjne kolędy, a klasa trzecia piosenkę o reniferach. Następnie odbyło się uroczyste pożegnanie pani sprzątaczki – Wandy Migdał, która odeszła na zasłużoną emeryturę. Na zakończenie pani dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia.

pożegnanie pani Wandy 1