Bal klas młodszych

Bal klas młodszych

Bal karnawałowy dla klas 1-3 to miła tradycja i dzień bardzo wyczekiwany przez wszystkich uczniów klas młodszych. W tym roku odbył się tuż przed feriami, 25 stycznia, na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. J.Brzechwy w Godziszce.

IMG_0793

IMG_0794

IMG_0796

IMG_0797

Od samego rana na korytarzach szkolnych można było dojrzeć kolorowe postacie ze świata bajek, superbohaterów oraz bijące rekordy popularności Elzy z Krainy Lodu. Punktualnie o 8 wszystkie klasy 1-3 spotkały się na sali gimnastycznej i rozpoczęły coroczną zabawę. Kolorowy wystrój sali oraz skoczna muzyka zachęcały do tanecznych popisów. Dodatkową atrakcją były zabawy i konkursy przygotowane przez wychowawczynie klas młodszych. Po krótkim wypoczynku oraz posiłku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca, a utwory takie jak: „Despacito” czy „Kaczuszki” wprawiły wszystkich w karnawałowy nastrój. Nie obyło się również bez nagród i wyróżnień. Pod koniec balu, dzieci zostały odwiedzone przez Panią Dyrektor Żaklinę Stworę, która podsumowała pierwsze półrocze. Zostały rozdane dyplomy za udział w konkursach. Pani Dyrektor wyróżniła również uczniów odznaczających się 100% frekwencją oraz doskonałymi wynikami w nauce.

IMG_0798

IMG_0799

IMG_0800

IMG_0801

IMG_0802

Na koniec do tańca porwał wszystkich sam Grek Zorba. Kolejny bal już za rok!

Aleksandra Wieczorek