Przedstawienie profilaktyczne pt.”W pustyni i w sieci”

Przedstawienie profilaktyczne pt.”W pustyni i w sieci”

W dniu 26 lutego klasy 4-6 pojechały do BCK-u na sztukę pt.”W pustyni i w sieci”.  Było to przedstawienie zabawne i zrozumiałe, gdyż aktorzy posługiwali się współczesnym językiem młodzieżowym. Opowiadało ono o rodzeństwie, które kłóciło się z powodu uzależnienia od gier komputerowych. Przez ten nałóg starszego brata jego siostra miała wypadek i straciła wzrok. Potem  musiał on jej czytać książki, między innymi „W pustyni i w puszczy“, żeby nie miała zaległości w szkole. Na koniec bohater trafił do gry, gdzie przechodząc kolejne etapy, próbował odzyskać wzrok dla siostry. Na drodze stawały mu różne złe postacie. W końcu okazało się, że to tylko sen. To przeżycie zmieniło chłopca. Zrozumiał, że uzależnienie od sieci jest czymś złym i postanowił się zmienić.

P1170019

P1170028

P1160940

P1160932

P1160915

P1160926