Konkursy

Dnia 9 marca odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie „Od 1 do ∞… czyli jeden wynik w nieskończonej ilości zadań.” Zwyciężczynią w kategorii klas I-III okazała się uczennica naszej szkoły – Julia Wojciuch z klasy 3a. Laureatka wraz z p. Moniką Jakubiec oraz p. Aleksandrą Wieczorek odebrała nagrodę książkową w Bielskim Oddziale Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.

DSC_0510

Miło nam również poinformować, że na liście  laureatów XIX Gminnego Przeglądu Artystycznej Twórczości Szkolnej Buczkowice 2018 pojawili się uczniowie naszej szkoły: Maria Wandzel z piosenką „Powiedz”- wyróżnienie, Sara Stec z piosenką „Moje jedyne marzenie” – 3 miejsce, Paulina Czubińska z piosenką „Idealnie”- 3 miejsce, „Chórek z Godziszki” z piosenką „Biegnij przed siebie”- wyróżnienie, Zespół Taneczny „Balerinki” – 3 miejsce, Wojciech Konieczny za grę na instrumencie – 2 miejsce.

DSC_0299

DSC_0293-1