Konkursowe sukcesy

Na koniec informacje o sukcesach naszych uczniów. Zakończyła się XXXV edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach”. Ma on charakter interdyscyplinarny, a jego celem jest pokazanie piękna naszej małej ojczyzny. W konkursie objętym patronatem Śląskiego i Małopolskiego Kuratora Oświaty biorą udział dzieci z: Polski, Słowacji, Ukrainy i Czech. Wśród nagrodzonych prac plastycznych znalazło się aż kilkanaście wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Pierwsze miejsca zajęli: Alicja Ratajska, Konrad Juraszek, Anna Łętek i Julia Wojciuch.

IMG_1018

Natomiast Dawid Jakubiec z klasy 7 został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!