Noc gier

Noc gier

Zapaleni gracze cały rok szkolny czekali na tę noc. Kiedy nadeszła, mogli od piątkowego wieczoru, około godziny 20.00, do sobotniego poranka, czyli do 6 rano grać. Była to nagroda dla uczniów wyróżniających się podczas trwających przez cały rok zajęć gier planszowych. W spotkaniu wzięli udział uczniowie z klas: Va, Vb i VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum. Nad ich bezpieczeństwem i zdrową rywalizacją czuwali pani Małgorzata Kwaśna i pan Andrzej Kowalczyk. Popularnością cieszyły się następujące gry: „Ryzyko”, nagroda otrzymana przez uczniów na Przeglądzie Szkolnych Teatrzyków Profilaktycznych  w Buczkowicach, „Kolejka”, „07 zgłoś się”, „Domek”, „Pokój 25”, „Kalambury”, „Talizman-Magia i miecz”, „Magnaci”. Był to czas świetnej zabawy i integracji uczniów. Pojawiła się też pyszna pizza i inne smakołyki. Chętni, w przerwie od gier, obejrzeli mecz Polska -Chile na dużym ekranie. Można też było się chwilkę zdrzemnąć na materacu, ale mało kto z tego skorzystał. Bo jak grać, to grać.

IMG_4345 IMG_4348 IMG_4353