Smok Wawelski w bibliotece

Smok Wawelski w bibliotece

Uczniowie klasy 2 szkoły podstawowej pod opieką wychowawczyni – pani Lucyny Stankiewicz oraz pani Małgorzaty Biernat zaprezentowali w bibliotece szkolnej inscenizację „Legendy o Szewczyku Dratewce i Smoku Wawelskim”. Scenografię przygotowała pani bibliotekarka – Marzena Stefaniak. Przedstawienie to finalizowało całoroczny cykl spotkań w bibliotece szkolnej pod hasłem „Legendy i podania polskie – znamy i czytamy ”. Na widowni zasiadły kolejno wszystkie dzieci z przedszkolnych oddziałów, najpierw 3 i 4 latki, następnie grupa pięciolatków i zerówkowicze. Przedszkolaki z entuzjazmem przyjęły barwne, pięknie zagrane przedstawienie i nagrodziły młodych artystów gromkimi brawami.

IMAG2758 IMAG2763 IMAG2767 IMAG2791 IMAG2800 IMAG2815 IMAG2723